Aicinām uz Mākslas dienām Ķengaragā!
17.04.2018

26. aprīlī plkst. 15.00 Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas parkā (Prūšu iela 13b)  norisināsies “Mākslas diena Ķengaragā”. Šī gada Mākslas diena tiks atzīmēta Latvijas simtgades zīmē, raugoties uz Ķengaragu toreiz un tagad, tāpēc šī gada tēma ir “Ķengarags simtgades kurpēs”

Mākslas dienas apmeklētājiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, kuras būs kā atsauce uz rūpnīcām un fabrikām, kuras reiz darbojušās tieši Ķengaragā – porcelāna rūpnīca, mūzikas instrumentu fabrika, gumijas izstrādājumu fabrika, cukura fabrika u.c.

Mākslas dienā varēs iepazīties ar Ķengaraga vēsturi caur radošiem uzdevumiem, būs iespēja vērot zinātniskus brīnumus Zinātniskā teātra “Laboratorium” izpildījumā, kā arī varēs doties lībiešu rotaļās un dančos.

Visi laipni aicināti apmeklēt un iesaistīties Mākslas dienas aktivitātēs!