Aleksandram Isakovičam I vieta konkursā "Uzlecošās zvaigznes"
06.03.2019

No 24.februāra līdz 3. martam Rīgā jau desmito reizi norisinājās Kaziņika dienas - ikgadējs pasākums visiem klasiskās mūzikas cienītājiem un lietpratējiem. Vienmēr pārsteidzošais, dzirkstošais Mihails Kaziņiks, uzturoties Rīgā, ar katru gadu paplašina savu programmu, tādējādi aptverot arvien vairāk klausītāju, piesaistot tos izcilo mūziķu nemirstīgajam mantojumam.
Daudzus gadus, apvienojot muzikālo un pedagoģisko darbību, būdams novatoriskas skolas metodikas autors, par galveno savas izglītojošās programmas mērķi Rīgā Kaziņiks uzskata jauno instrumentālistu un vokālistu konkursu "Uzlecošās zvaigznes".

Šogad konkursā "Uzlecošās zvaigznes" I vietu nominācijā "Klasiskās mūzikas izpildījums" ieguva Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas klavierspēles audzēknis ALEKSANDRS ISAKOVIČS, pedagoģe Violeta Karpova.

Lepojamies un sveicam ar sasniegumiem!