Konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" finālisti
13.02.2018

11. februārī Rīgas Latviešu biedrības namā norisinājās konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" koncerts, kurā piedalījas un žūrijas atzinību ieguva Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

1. kokles klases audzēkne Elizabete Graudiņa, pedagoģe Sanita Sprūža, piedalīsies 1. klašu koncertā 22. aprīlī plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības namā.

Savukārt finālā piedalīsies pieci mūzikas skolas audzēkņi - 4. flautas klases audzēkne Gabriela Džeina Melne, pedagoģe Dace Bičkovska, koncertmeistare Jekaterina Dribase - Jakušenoka, 6. flautas klases audzēknis Voicehs Rafaels Ivanovskis, pedagoģe Dace Bičkovska, koncertmeistare  Jekaterina Dribase - Jakušenoka, 4. klavieru klases audzēkne Marija Aleksa Muižzemniece, pedagoģe Violeta Karpova, 5. klavieru klases audzēknis Aleksandrs Isakovičs, pedagoģe Antoņina Mitrohina, kā arī 5. vijoles klases audzēknis Emīls Čeksters, pedagogs Sparis Ruško, koncertmeistare Renāte Vēvere. Aicinām atbalstīt mūzikas skolas audzēkņus konkursa finālā 29. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības namā.