Mūsu skolas pianisti plūc laurus starptautiskos konkuros!
13.12.2019

Lieliski iesācies decembris skolotājas Violetas Karpovas Klavieru klases audzēkņiem piedaloties starptautiskos konkuros un iegūstot godalgotas vietas un atzinību par savām prasmēm!

No 2. - 6.decembrim Lietuvas pilsētā Kauņas norisinājās Starptautiskais izpildītājmākslinieku konkurss "Kaunas Sonorum 2019", kurā klavierspēles grupā piedalīgās MARIJA ALEKSA MUIŽZEMNIECE un savā grupā, 38 dalībnieka konkurencē no 10 dažādām valstīm, Marija ieguva augsto 2.VIETU!!!!

7. decembrī POārdaugavas mūzikas un mākslas skolā norisinājās V Starptautiskais pianistu - zēnu konkurss "Spēlē zēni", kurā piedalījās jaunais pianists ALEKSANDRS ISAKOVIČS iegūstot diplomu par "Labāko latviešu komponista skaņdarba atskaņojumu".

Turpināja ALEKSANDRS vēl pārliecinošāk 4 dienas vēlāk, 11.decembrī, startējot Liepājas II Starptautiskajā pianistu konkursā un C grupā iegūstot 1. VIETU!

Apsveicam un lepojamies!