Mūzikas skolas audzēkņu panākumi novembrī
10.12.2018

Novembris Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem pagāja simtgades zīmē, gan piedaloties dažādos koncertos, gan arī konkursos.

9. novembrī koklētāju ansambļi „Liepiņa” un „Taureņi” uzstājās kokļu koncertā Latvijas simtgadei „Stīgo” Bauskas kultūras centrā.

12. un 14. novembrī mūzikas skolas audzēkņi viesojās dienas centrā „Kastanis” un „Kamene”, lai ieskandinātu valsts svētkus un iepriecinātu seniorus.

***
15. novembrī ar audzēkņu un pedagogu koncertu „Veltījums” tika atzīmēti valsts svētki skolā. Kā jau katru gadu, ceļš līdz skolai tika izgaismots ar svecītēm, veidojot Gaismas ceļu.

***
21. novembrī Saldus mūzikas un mākslas skolā norisinājās 17. Jauno pianistu etīžu konkurss, kurā II vietu B grupā ieguva Elina Ijevļeva (pedagoģe Tatjana Petrova), kā arī II vietu C grupā ieguva Ruslana Melisa Maļinovska (pedagoģe Ivita Reinsone). Sveicam ar panākumiem!

24. novembrī Jūrmalas mūzikas vidusskolā notika reģiona mūzikas skolu klavieru nodaļas audzēkņu festivāls – koncerts veltīts Latvijas simtgadei. Atzinību par piedalīšanos saņēma Simons Turanskis (pedagoģe Juliana Veresova), Milana Kosevica un Elina Ijevļeva (pedagoģe Tatjana Petrova).

***
Savukārt 24. novembrī Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolā notiekošajā VI mūzikas skolu audzēkņu akordeonu ansambļu un kameransambļu konkursā II vietu ieguva akordeonisti Andrejs Zablovskis un Valerijs Afanasjevs (pedagoģe Žanna Ļitvina).