Notiks pirmais Ķengaraga apkaimes iedzīvotāju forums
21.10.2016

Š.g. 28.oktobrī 14.00 Rīgas Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas telpās, Prūšu ielā 13b, notiks pirmais Ķengaraga apkaimes iedzīvotāju forums.

Foruma mērķis ir apzināt aktīvākos apkaimes iedzīvotājus, kuri dzīvo, strādā, grib un var darboties Ķengaraga apkaimes iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā un kultūrvides veidošanā. Forumā darbosies vairākas darba grupas:

1. Ķengaraga apkaimes kultūras telpa. Problēmas un risinājumi.
  2. Iedzīvotājam draudzīga un sakārtota vide. Problēmas un risinājumi.

Lūdzam informēt Izpilddirekciju par savu dalību forumā līdz š.g. 21.oktobrim, iesūtot anketas e-pastā ia@riga.lv , aija.briede@riga.lv

Forums notiek Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta konkursa “Apkaimju forumi” ietvaros.

Papildus informācija:

Aija Briede, 67013539, 28347847