Sveicam ar panākumiem Mariju Aleksu Muižzemnieci XXV Starptautiskajā Mocarta jauno pianistu konkursā
17.12.2018

No 31. oktobra līdz 4. novembrim Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas 5. klavierspēles klases audzēkne Marija Aleksa Muižzemniece un pedagoģe Violeta Karpova devās radošā komandējumā uz Čehijas pilsētu Brno, lai piedalītos XXV Starptautiskajā Mocarta jauno pianistu konkursā.

Konkursā piedalījās dalībnieki no Čehija, Baltkrievijas, Austrijas, Singapūras, Ukrainas, Slovēnijas, Krievijas, Vācijas.
Žūrijas pārstāvji bija no Čehijas, Polijas, Itālijas un Austrijas.

Marija Aleksa Muižzemniece ieguva II vietu IV grupā ar 22,60 punktiem, pozitīvi nesot Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas vārdu ārpus Latvijas robežām.

Sveicam ar panākumiem un novēlam veiksmi arī turpmāk!