Sveicam skolas jauktos ansambļus ar panākumiem XIII Starptautiskajā jauno kamermūziķu konkursā "Muzicējam kopā ar draugiem"
07.06.2018

1. jūnijā Jāzepa Mediņa Rīgas 1. vidusskolā norisinājās XIII Starptautiskais jauno kamermūziķu konkurss "Muzicējam kopā ar draugiem", kurā piedalījās Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas jauktie ansambļi. III vietu C - II kategorijā ieguva Dārta Justīne Kolāte, Alisa Lavrenčuka un Katerīna Pacēviča, III vietu kategorijā "Cerība" ieguva Maija Elīza Burlakova un Simons Turanskis, savukārt II vietu ieguva Lība Brokāne, Kerija Kočāne un Marta Dance.

Sveicam laureātus un viņi pedagoģes Daci Bičkovsku, Ivitu Reinsoni un Julianu Veresovu