Prūšu iela 13 b,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67803292 ,
lpmums@riga.lv
 
 

Konkurss "Sudraba flautas"

 III Baltijas valstu kameransambļu festivāla „Sudraba flautas”

un profesionālās pilnveides kursu

„ Radošas pedagoģiskās pieejas un inovatīvas mācību metodes 

darbā ar dažādu sastāvu kameransambļiem”

 

Norise

 

24.10.2018. plkst. 18.00

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas

LMT zālē

Atklāšanas koncerts

 

Koncertā piedalās:

Vytenis Gurstis (flauta; Lietuva),

Oksana Sinkova (flauta; Igaunija)

Mareks Romanovskis (flauta; Latvija)

Dace Bičkovska (flauta; Latvija)

Ieva Dzērve (klavieres; Latvija)

 

Programmā: P.Vasks, V. Striaupaitė-Beinarienė, J.Pakalnis,T. Kõrvits, R. Kangro, E. Bozza, Fr.Dopplers, S. Merkadante,  J.Shor

 

Profesionālās pilnveides kursi

„ Radošas pedagoģiskās pieejas un inovatīvas mācību metodes 

darbā ar dažādu sastāvu kameransambļiem”

 

25.10.2018.

 

Laiks

Ieva Dzērve

19. klase

Vytenis Gurstis

34. klase

Oksana Sinkova

Baltā zāle

8:00

Reģistrācija

8:45

Atklāšana

Lielajā zālē

9:00

Ievas Dzērves lekcija „Mācību procesa specifika darbā ar ansambļiem, kuru sastāvā ir iekļautas klavieres”

Lielajā zālē

10:00

Jauktais ansamblis Enija (flauta), Emīlija (klavieres)

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

A.Žilinskis Mazā dejotāja

J.S.Bahs Menuets

Ped. D.Bičkovska, M.Kalniņa

Flautu trio

Līva, Evelīna Katrīna, Alīna

Dobeles Mūzikas skola

Dž.Huks – Sonāte Nr1

Ped. A. Pīlapa

Jauktais ansamblis

BRITA (flauta), KRISTINA(flauta),

MARCELLA EMILIE (klavieres), ADE (vijole)

Viljandes Mūzikas skola

ESTER MÄGI „6 ESTONIAN FOLK TUNES”, II

C.Mägi "Vecmāmiņas valsis"

Ped. Ü.SIRKAS

10:30

Jauktais ansamblis

Maija Elīza (flauta), Jekaterina (klavieres)

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola

V.Salaks “Zaķīts gāja precībās”

G.B.Pergolēzi Siciliana

Ped. D.Bičkovska, J.Veresova

Flautu kvartets

Beatrise, Kristians, Enija, Katrīna

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

F.Šrēders Ko es gribēju tev vēl pateikt

Ped. D.Bičkovska

Flautu kvartets

Aija, Estere, Elizabete, Elīna

Jūrmalas Mūzikas vidusskola

Īru dziesma

Golveja dūdas

Ped. I.Lappuķe

11:00

Jauktais ansamblis

Alfrēds (flauta), Kristiāns (flauta), Katrīna (flauta), Anna Linda (klavieres)

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

L.Brouns, S. Stepts Zem ābeles sēžot

Ped. S.Šuriņs, S.Notte

Jauktais ansamblis

BRITA (flauta), KRISTINA(flauta),

MARCELLA EMILIE (klavieres), ADE (vijole)

Viljandes Mūzikas skola

ESTER MÄGI „6 ESTONIAN FOLK TUNES”, II

Cätlyn Mägi "Vecmāmiņas valsis"

Ped. ÜLLE SIRKAS

Jauktais ansamblis

Una (flauta), Viktorija (flauta),

Laura (flauta), Brigita (klavieres)

Balvu Mūzikas skola

Antonio Vivaldi “Rudens”, op.8, Nr.3, I daļa  

Ped. V.Bondarenko, V.Bormanis

L.Ivanova

11:30

Izdevniecības Musica Baltica Prezentācija

12:00

Vytenisa Gurstisa lekcija „Biomehānikas un somatiskas mijiedarbība flautas spēlē”

Lielajā zālē

13:00

Pusdienas

14:00

Jauktais ansamblis

Una (flauta), Viktorija (flauta),

Laura (flauta), Brigita (klavieres)

Balvu Mūzikas skola

Antonio Vivaldi “Rudens”, op.8, Nr.3, I daļa  

Ped. V.Bondarenko, V.Bormanis

L.Ivanova

Flautu kvartets

Elza, Emīlija, Erlanda, Antra

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Ph.R.Butall

Samba.. alla Turca

Ped. I.Grīnvalde

Jauktais ansamblis

Angelina (flauta), Aleksandra (flauta), Megija (flauta), Valdis (klavieres)

Jelgavas Mūzikas Vidusskola

L.Moyse 4. skaņdarbi trīs flautām un klavierēm. 2.daļa “Rotaļas”, 3.daļa “Mūzikas lādīte”

Ped. A.Cukura

14:30

Jauktais ansamblis

BRITA (flauta), KRISTINA(flauta),

MARCELLA EMILIE (klavieres), ADE (vijole)

Viljandes Mūzikas skola

ESTER MÄGI „6 ESTONIAN FOLK TUNES”, II

Cätlyn Mägi "Vecmāmiņas valsis"

Ped. ÜLLE SIRKAS

Jauktais ansamblis

Angelina (flauta), Aleksandra (flauta), Megija (flauta), Valdis (klavieres)

Jelgavas Mūzikas Vidusskola

L.Moyse 4. skaņdarbi trīs flautām un klavierēm. 2.daļa “Rotaļas”, 3.daļa “Mūzikas lādīte”

Ped. A.Cukura

Flautu kvartets

Elza, Emīlija, Erlanda, Antra

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Ph.R.Butall

Samba.. alla Turca

Ped. I.Grīnvalde

15:00

Oksanas Sinkovas lekcija „Flautas nozīme un iespējas igauņu komponistu kamermūzikā”

Lielajā zālē

16:00

Pārtraukums

17:00

II Baltijas valstu kameransambļu festivāla

„Sudraba flautas” koncerts

Lielajā zālē

19:00

Metodiskās pārrunas un radošās diskusijas ar meistarklašu vadītājiem.

 

26.10.2018.

 

Laiks

Ieva Dzērve

19. klase

Vytenis Gurstis

34. klase

Oksana Sinkova

Baltā zāle

Mareks Romanovskis

Lielā zāle

9:00

Brigita (Balvi), Elīna (Nīca), Patrīcija (Latg.priekšp.) un Deizija (Liepāja)  

M.Cornick A Simple Walz

 

9:30

J.Pakalnis Deja ar riņķi

(Picc un 1.fl)

J.Pakalnis Deja ar riņķi (Lielajā zālē)

(2.fl, 3.fl)

J.Pakalnis Deja ar riņķi (Lielajā zālē)

(Alto, Bass)

9:25

Aleksandra (Latg.priekšp.)

Marcella (Vilande),

Fr.Šūbers Vācu tautas deja

V.Ojaekrs Humoreska

(2.fl)

V.Ojakers Humoreska

(Picc un 1.fl)

V.Ojakers Humoreska

(Alto, Bass)

9:50

 

10:00

Elīna (Nīca), Brigita (Balvi) un Deizija (Liepāja),

Trad. West Indies

Jamaica Farewell

(Arr. M.Cornick)

H.Mančīnī Rozā pantēra

(1.f., easy fl, 2.fl)

H.Mančīnī Rozā pantēra

(Easy 2.fl, 3.fl, 4.fl)

H.Mančīnī Rozā pantēra

(Alto, Bass)

10:15

 

J.Brattons Lācēna Tedija pikniks

(Picc, 1.fl)

J.Brattons Lācēna Tedija pikniks

(2.fl, 3.fl)

J.Brattons Lācēna Tedija pikniks

(4.fl, Alto, Bass)

10:35

Pauze

11:00

 

 

 

11:30

 

 

 

 

 

12:10

Aleksandra (Latg.priekšp.)

Marcella (Vilande),

Fr.Šūbers Vācu tautas deja

 

Brigita (Balvi), Elīna (Nīca), Patrīcija (Latg.priekšp.) un Deizija (Liepāja)

M.Cornick A Simple Walz

 

Elīna (Nīca), Brigita (Balvi) un Deizija (Liepāja),

Trad. West Indies

Jamaica Farewell

(Arr. M.Cornick)

 

Flautu kora kopmēģinājums

Lielajā zālē

Em.Dārziņš Melanholiskais valsis

J.Pakalnis Deja ar riņķi

V.Ojakers Humoreska

H.Mančīnī Rozā pantēra

J.Brattons Lācēna Tedija pikniks

13:00

Pusdienas

14:00

Pārbrauciens uz Jāz.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (205. Telpa)

 

Mēģinājumi Jāz.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē

15:30

Klavieransambļu mēģinājums

15:40

Jauktais ansamblis

Viljandes Mūzikas skola

15:45

Jauktais ansamblis

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

15:50

Jauktais ansamblis

Viļņas Bronius Jonuša mūzikas skola

15:55

Jauktais ansamblis

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

16:00

Noslēguma koncerts

 

 

 

 

II Baltijas valstu kameransambļu festivāls „Sudraba flautas”  nolikums

     

 

Projekta vadītāja: Dace Bičkovska

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektore, Orķestra Rīga mūziķe,

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas pedagogs

Tel. 26460150; e pasts: dace.bickovska@gmail.com