Prūšu iela 13 b,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67803292 ,
lpmums@riga.lv
 
 

Konkurss "Mūsdienu klasika"

Mēģinājumu grafiks 07.12.2018.
29.11.2018


Mēģinājumu grafiks 07.12.2018.

A grupa

Nr.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

Laiks

 

1.

Poļina Curikova

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola

8.30-8.40

2.

Julianna Serafima Grāvīte

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

8.40-8.50

3.

Grēta Gritenaite

Limbažu Mūzikas un mākslas skola

8.50-9.00

4.

Jegors Kukanovs

Sankt-Pēterburgas mūzikas licejs

9.00-9.10

5.

Damirs Meļņiks

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

9.10-9.20

6.

Marija Novikova

Sankt-Pēterburgas mūzikas licejs

9.20-9.30

7.

Barbora Radvilaite

Elektrenai Mākslu skola

9.30-9.40

8.

Vakare Viktoravičiūte

Elektrenai Mākslu skola ( B grupa)

9.40-9.50

9.

Tīna Rieksta

Smiltenes mūzikas skola

9.50-10.00

 

B grupa

Nr.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

Laiks

 

1.

Kaspars Bačkurs

Maltas Mūzikas skola

11.10-11.20

2.

Laura Barkovska

Limbažu Mūzikas un mākslas skola

11.20-11.30

3.

Darja Bondarenko

PIKC NMV Em.Dārziņa mūzikas vidusskola

11.30-11.40

4.

Amanda Cirpone

Gulbenes Mūzikas skola

11.40-11.50

5.

Oļegs Dubovskis

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

11.50-12.00

6.

Sandija Freiberga

Amatas novada mūzikas un mākslas skola

12.00-12.10

7.

Darja Jegorova

Sankt-Pēterburgas mūzikas licejs

12.10-12.20

8.

Sofja Kazanceva

Sankt-Pēterburgas mūzikas licejs

12.20-12.30

9.

Dārta Kristīne Ozoliņa

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

12.30-12.40

10.

Linda Popova

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

12.40-12.50

11.

Valerija Ponomarjova

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

12.50-13.00

12.

Jēkabs Taranda

Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā

13.00-13.10

 

C grupa

Nr.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

Laiks

 

1.

Liene Baumane

Gulbenes Mūzikas skola

15.30-15.40

2.

Helvijs Guļāns

Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

15.40-15.50

3.

Marta Jakoviča

Smiltenes mūzikas skola

15.50-16.00

4.

Alīna Johansone

Valmieras Mūzikas skola

16.00-16.10

5.

Anna Linda Rūtenberga

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

16.10-16.20

6.

Līga Treifelde

Amatas novada mūzikas un mākslas skola

16.20-16.30




      Atpakaļ