Prūšu iela 13 b,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67803292 ,
lpmums@riga.lv
 
 

Konkurss "Mūsdienu klasika"

Konkursa "Mūsdienu klasika" NORISE
29.11.2018


Starptautiskais jauno pianistu konkurss

„Mūsdienu klasika”

2018.gada 7.decembrī

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā

 

Konkurss notiek Rīgā, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē, Prūšu ielā 13B

Satiksme ar 15.trolejbusu līdz pieturai „Rušonu iela”, 18.autobusu līdz pieturai „Mūzikas skola” vai 316.maršruta taksometru līdz pieturai „Rušonu iela”.

 

Konkursa norise

No 8.00

Dalībnieku reģistrācija

8.30-10.00

A grupas mēģinājumi

10.00-10.15

Konkursa atklāšana

10.15-11.10

A grupa

11.10-13.10

Pārtraukums/B grupas mēģinājumi

13.10

A grupas apbalvošana

13.20-15.30

B grupa

15.30-16.30

Pārtraukums/C grupas mēģinājumi

16.30-17.30

C grupa

18.00

B un C grupas apbalvošana

 

Iespēja ieturēt siltas pusdienas (par atsevišķu samaksu) Bistro veikalā „Mego”, Prūšu ielā 22A.

 

Papildus informācija pa tālr. 67704820, 67848068 vai67803293 (konkursa dienā).

 

V Starptautiskā jauno pianistu konkursa „Mūsdienu klasika”

DALĪBNIEKU UZSTĀŠANĀS KĀRTĪBA

2018.gada 7.decembrī

Latgales priekšpilsētas MMS

A grupa

 

Nr.p.k.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

1.

Poļina Curikova

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola

2.

Julianna Serafima Grāvīte

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

3.

Grēta Gritenaite

Limbažu Mūzikas un mākslas skola

4.

Jegors Kukanovs

Sankt-Pēterburgas

mūzikas licejs

5.

Rostislavs Lukjanovskis

Latgales priekšpilsētas MMS

6.

Damirs Meļņiks

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

7.

Marija Novikova

Sankt-Pēterburgas

mūzikas licejs

8.

Barbora Radvilaite

Elektrenai Mākslu skola

9.

Tīna Rieksta

Smiltenes mūzikas skola


V Starptautiskā jauno pianistu konkursa „Mūsdienu klasika”

DALĪBNIEKU UZSTĀŠANĀS KĀRTĪBA

2018.gada 7.decembrī

Latgales priekšpilsētas MMS

B grupa

 

Nr.p.k.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

1.

Sergejs Abiševs

Latgales priekšpilsētas MMS

 

2.

Kaspars Bačkurs

Maltas Mūzikas skola

 

3.

Laura Barkovska

Limbažu Mūzikas un mākslas skola

 

4.

Darja Bondarenko

PIKC NMV Em.Dārziņa mūzikas vidusskola

 

5.

Amanda Cirpone

Gulbenes Mūzikas skola

 

6.

Oļegs Dubovskis

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

 

7.

Sandija Freiberga

Amatas novada mūzikas un mākslas skola

 

8.

Elina Ijevļeva

Latgales priekšpilsētas MMS

 

9.

Aleksandrs Isakovičs

Latgales priekšpilsētas MMS

10.

Darja Jegorova

Sankt-Pēterburgas

mūzikas licejs

11.

Sofja Kazanceva

Sankt-Pēterburgas

mūzikas licejs

12.

Patrīcija Narņicka

Latgales priekšpilsētas MMS

 

13.

Dārta Kristīne Ozoliņa

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

14.

Valerija Ponomarjova

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

15.

Linda Popova

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

 

16.

Jēkabs Taranda

Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā skola

 

17.

Vakare Viktoravičiūte

Elektrenai Mākslu skola


V Starptautiskā jauno pianistu konkursa „Mūsdienu klasika”

DALĪBNIEKU UZSTĀŠANĀS KĀRTĪBA

2018.gada 7.decembrī

Latgales priekšpilsētas MMS

C grupa

 

Nr.p.k.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Skola

1.

Liene Baumane

Gulbenes Mūzikas skola

 

2.

Helvijs Guļāns

Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

 

3.

Marta Jakoviča

Smiltenes mūzikas skola

 

4.

Alīna Johansone

Valmieras Mūzikas skola

 

5.

Anna Linda Rūtenberga

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

6.

Dmitrijs Tarasovs

Latgales priekšpilsētas MMS

 

7.

Līga Treifelde

Amatas novada mūzikas un mākslas skola

 





      Atpakaļ