|
Ivita Reinsone IP "Taustiņinstrumentu spēle" vadītāja, klavierspēles pedagoģe |
|
Violeta Karpova Klavierspēles pedagoģe |
|
Ita Sirtaute Metodiskās komisijas Vispārējās klavieres vadītāja, klavierspēles pedagoģe, koncertmeistare |
|
Juliana Veresova Klavierspēles pedagoģe, mūzikas teorētisko priekšmetu pedagogs |
|
Ināra Balode Klavierspēles pedagoģe |
|
Anete Šantare Klavierspēles pedagoģe |
|
Solvita Vanaga Klavierspēles pedagoģe |
|
Jana Bārtula Klavierspēles pedagoģe, koncertmeistare |
|
|
|
|
|
Renāte Vēvere Klavierspēles pedagoģe, koncertmeistare |
|
Elizabete Bērziņa Klavierspēles pedagoģe |
|
Žanna Ļitvina Akordeona spēles pedagoģe
|
|
Jekaterina Suvorova
Arfas spēles pedagoģe
|
|
Andra Rebiņa Kokles spēles pedagoģe |
|
Linda Kūla
Kokles spēles pedagoģe
|
|
Līga Veilande IP "Stīgu instrumentu spēle" vadītāja, čella spēles pedagoģe
|
|
Olafs Štāls
Ģitāras un alta spēles pedagogs |
|
Vizma Laura Agloniete Ģitāras spēles pedagoģe |
|
Kaspars Niklasons
Ģitāras spēles pedagogs
|
|
Ivans Girsovs
Ģitāras spēles pedagogs
|
|
Andrejs Žiļskis Elektriskās ģitāras spēles pedagogs
|
|
Regīna Harčuka
Vijoles spēles pedagoģe |
|
Jānis Laucenieks
Vijoles spēles pedagogs
|
|
Dace Bičkovska IP "Pūšaminstrumentu spēle" vadītāja, flautas spēles pedagoģe
|
|
Valters Šmits Saksofona spēles pedagogs
|
|
Diāna Krivoručko Saksofona un klarnetes spēles pedagoģe |
|
|
|
|
|
|
|
Inga Krastiņa Kora klases pedagoģe
|
|
Sanita Sinkēviča Kora klases pedagoģe, vispārējo klavieru pedagoģe, koncertmeistare |
|
Ivita Linde IP "Vokālā mūzika, kora klase" vadītāja, kora klases un pirmsskolas mūzikas studijas pedagoģe |
|
Laura Lazda Kora klases pedagoģe |
|
Kārlis Paukšte IP "Sitaminstrumentu spēle" vadītājs, IP "Mūsdienu ritma mūzika" vadītājs, sitaminstrumentu spēles pedagogs |
|
Miķelis Dzenuška Sitaminstrumentu spēles pedagogs |
|
Jeļena Šubņikova Mūzikas teorijas pedagoģe |
|
|
|
Anita Drobčika Mūzikas teorētisko priekšmetu pedagoģe |
|
Anita Zambare Mūzikas teorētisko priekšmetu metodiskās komisijas vadītāja, mūzikas teorētisko priekšmetu pedagoģe |
|
Ilga Znotiņa Sagatavošanas klases mūzikas teorētisko priekšmetu pedagoģe, pirmsskolas mūzikas studijas pedagoģe |
|
Stefanija Hemmele Mūzikas teorētisko priekšmetu pedagoģe |
|
|
|
|
|
Ginta Kristjansone Dizaina pamatu un tekstila pedagoģe |
|
Zane Tuča Gleznošanas pedagoģe |
|
Anita Gundega Kaņepāja Darbs materiālā, mākslas valodas pamatu pedagoģe |
|
Ilze Medne Gleznošanas un kompozīcijas pedagoģe |
|
Baiba Ūlande Metodiķe, mākslas priekšmetu pedagoģe |
|
Elīna Skrapce Mākslas priekšmetu pedagoģe |
|
Egils Mednis Zīmēšanas un datorgrafikas (grafiskais dizains) pedagogs |
|
|