SASNIEGUMI

Sveicam 2. vietas ieguvēju valsts konkursā, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas vijoles spēles audzēkni Emīlu Čeksteru un viņa pedagogus!
08.02.2018

No 6. līdz 8. februārim norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) Valsts konkursa fināls, kurā piedalījās mūsu skolas audzēknis Emīls Čeksters, rezultātā iegūstot 2. vietu II grupā.

Pateicību par ieguldīto darbu audzēkņa sagatavošanā saņēma Emīla Čekstera pedagogs Sparis Ruško un koncertmeistare Renāte Vēvere.

Apsveicam Emīlu un viņa pedagogus ar sasniegumiem!