31.10.2017
vārda dienas: Valts, Rinalds, Rinalda

Koklētāju ansamblis "Liepa" piedalās koncertā "Rakstu taka"
2017-10-31

Koncerts Rakstu taka notiks 2017.gada 4.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Apvienotā koklētāju ansambļa sniegumā izskanēs mūsdienu latviešu komponistu Ērika Ešenvalda, Raimonda Tigula un Lauras Jēkabsones mūzika. Muzicēs Rīgas mūzikas skolu vecāko klašu un absolventu koklētāju ansambļi: Atbalsis, Karameles, Liepa, Liepiņa, Madaras, Vīzija, Zeltskariņi, kā arī koklētāju ansambļi: Pūt, vējiņi, Dzītariņi, Sakta un Balti. Šajā koncertā diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā pirmatskaņojumu piedzīvos Lauras Jēkabsones Pirmā kokļu simfonija Pasaules radīšana. To atskaņos apvienotais koklētāju ansamblis, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas meiteņu koris Vivace un solists Kalvis Kalniņš (baritons).
Lasīt vairāk ...