Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Latgales priekšpilsētas mūzika un mākslas skola,
Prūšu iela 13B, Rīga,
LV-1057

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv,
Latvija

AKTUALITĀTES

125919

Aicinām darbā klavierspēles pedagogu!
11.08.2022

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola

aicina darbā

klavierspēles pedagogu

(nepilna slodze 2 - 3 dienas nedēļā)

Galvenie amata pienākumi:

- Vada nodarbības mācību priekšmetos ”Vispārējās klavieres” un ”Klavieres kora klasei”.

- Sagatavo mācību nodarbībām nepieciešamos materiālus.

-     - Sastāda kalendāros tematiskos plānus.

-     - Veic ierakstus skolvadības sistēmā ”e-klase”.

-     - Piedalās mācību pārbaudījumu komisiju darbā, nodaļu metodiskajās sēdēs, pedagoģiskās padomes sēdēs un citās sēdēs.

-     - Piedalās skolas un ārpusskolas organizētajos pasākumos.

-     - Sadarbojas ar audzēkņu vecākiem.

Prasības pretendentiem:

-    - Augstākā vai vidējā profesionālā un pedagoģiskā izglītība (var būt students).
- Teicamas latviešu valodas zināšanas
- Prasme lietot datoru.

Piedāvājam:

-    - stabilu darbu, ko iespējams apvienot ar citu darbu vai studijām;

-    - iespēju pilnveidot profesionālās iemaņas (kursi, semināri);

-    - atalgojumu saskaņā ar tarifikāciju no 900.- EUR par pilnu slodzi un sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli un CV nosūtīt elektroniski līdz 22.08.2022. Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolai uz e-pastu lpmums@riga.lv.