Akordeonistu ansambļu un orķestru lielkoncertā - festivālā piedalās arī mūsu skolas akordeonisti
17.06.2022

11.jūnijā koncertzālē "Ulborkas pērle" norisinājās III Akordeonistu ansambļu un orķestru lielkoncerts - festivāls, kurā piedalījās daudz mūzikas skolu pārstāvji, un mūsu skolu pārstāvēja Žannas Ļitvinas akordeona klases audzēkņi ANDREJS ZABLOVSKIS un ALEKSEJS SUVOROVS, kas ieguva lielisku pieredzi koncertējot vakara koncertā kopā ar apvienoto akordeonistu orķestri!

Sakām lielu paldies pedagogam Žannai Ļitvinai un audzēkņiem par aktīvo dalību skolas un ārpusskolas koncertos un pasākumos!