III Kokļu mūzikas festivāls "Gaismas ceļā"
21.11.2014

2014. gada nogalē izskanēs III Kokļu mūzikas festivāls "Gaismas ceļā", kas papildinās Adventes laika koncertsezonu ar vairākiem spilgtiem un atšķirīgiem mūzikas notikumiem Latvijas novados - Aizkrauklē un Babītē, kā arī festivāla noslēgums Rīgā.

• 29.novembrī plkst. 17.00 koncerts Aizkraukles pilsētas kultūras namā / Ieeja brīva;
  • 30.nove,brī plkst. 17.00 koncerts Babītes novada Kultūrizglītības centrā / Ieeja brīva;
  • 7.decembrī plkst. 18.00 noslēguma koncerts Rīgā, Koncertzālē Lielā Ģilde / Ieeja skolēniem 3.00EUR, pieaugušajiem 6.00 EUR / Biļetes SIA "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Festivāla koncertos tiks atskaņota plaša, daudzveidīga latviešu mūzikas programma - orģinālmūzika un tautasdziesmu apdares kokļu ansambļiem, to skaitā seši pirmatskaņojumi. Īpaši festivālam jaunus darbus radījuši Georgs Pelēcis, Raimonds Tigulis, Valdis Zilveris, Sarmīte Skrūzmane, Edgars Lipors un Inese Ābola. Festivāls kopā pulcēs 360 dalībniekus no visas Latvijas. Šogad festivālā kopā ar kokļu kopansambli muzicēs festivāla viesi - jauniešu koris "Maska" diriģenta Jāņa Ozola vadībā.