Starptautiskajā konkursā "Vērtību Sakta" SOFIJAI SOKOLAI augstā 3.vieta!
18.09.2020

14. septembrī Esplanādē Rīgā norisinājās 10. Starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde Vērtību sakta atklāšana. “Vērtību sakta” ietver mākslas darbu konkursu, izstādi Esplanādē, digitālu ekspozīciju tīmekļa vietnē vertibusakta.lv, kā arī bērnu un jauniešu radošās darbnīcas. Izstādei tika iesniegti vairāk nekā 300 darbi, no kuriem žūrija atlasījusi 176 labākos. Tajā apskatāms deviņu valstu – ASV, Austrālijas, Bulgārijas, Indijas, Izraēlas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Šrilankas pārstāvju veikums.

“Vērtību saktas” ekspozīcija tapusi, līdzdarbojoties visām Rīgas mākslas skolām ar Rīgas domes un Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstu.

Mūsu skolu konkursā ļoti veiksmīgi pārstāvējušas 3 jaunās mākslinieces - SOFIJA SOKOLA ar darbu "Atmiņas" ieguva augsto 3.vietu, kā arī DAGMĀRA KURSIŠA ar darbu "Redze" un VIKTORIJA VISOCKA ar darbu "Radošums" iekļuva laureātu vidū.

Lepojamies ar audzēkņu paveikto, kā arī sakām lielu paldies pedagogiem par paveikto darbu!

Vairāk informācijas par konkursu/izstādi "Vērtību sakta" var atrast šeit ---->>> https://vertibusakta.lv/