Konkursā "Talants Latvijai" uz otro kārtu tiek izvirzītas Marija Koltofe un Marija Aleksa Muižzemniece.
11.04.2022

Jau 31.reizi norisinājās tradicionālais muzikas skolu konkurss-koncertcikls "Talants Latvijai" Rīgas Latviešu Biedrības namā, kurā cienīgi mūsu skolu pārstāvēja astoņi audzēkņi - flautisti - Jānis Ļvovs un Dorians Hohla, ģitāristi - Nika Mandžgaladze un Jorens Žilinskis, akordeonists Andrejs Zablovskis un trīs pianistes - Veronika Sergeļa, Marija Koltofe un Marija Aleksa Muižzemniece. Žūrija visaugstāk novērtēja pedagoģes Violetas Karpovas audzēknes, kas kvalificējās konkursa otrajai kārtai - MARIJA KOLTOFE un MARIJA ALEKSA MUIŽZEMNIECE.

Izsakām paldies visiem audzēkņiem un pedagogiem par darbu un novēlam veiksmes otrajā konkursa kārtā abām meitenēm Marija un Marijai Aleksai! Lai izdodas!