Lāčplēša dienā ar "Gaismas ceļu" aizsākām Valsts svētku pasākumu ciklu
12.11.2013

11.novembra vakarā Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas  skolas audzēkņi tumsai iestājoties skolas parkā no svecītēm izveidoja simbolisku „gaismas ceļu”, šādi Latgales priekšpilsētā  un  Ķengaragā aizsākot jaunu tradīciju- ar  svecīšu ceļu pieminot par Latvijas neatkarības ideju savas dzīvības atdevušos cilvēkus.

Savukārt,  13. novembrī  sākas  Valsts svētkiem veltīto koncertu  cikls, kuros piedalās Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi:

-        13.novembrī plkst.14.00,  Rīgas Latgales priekšpilsētas politiski represēto biedrības un Rīgas Austrumu izpilddirekcijas Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltītais pasākums,

„Koka  ēku renovācijas centrā”, (Krāsotāju iela 12).

-        2013. gada 13.novembrī plkst. 18.00,  „Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītais  skolas audzēkņu koncerts”,

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē (Prūšu ielā 13b).

-        14. novembrī plkst. 10.00,   „Latvijas dzimšanas dienas pasākums” bērnudārzā „Asniņš” (Maskavas iela 268).

-        15.novembrī plkst.11.00,  „Iekšlietu Ministrijas Apbalvojumu pasniegšanas svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas 95.gadadienai”,  Latvijas Republikas  Iekšlietu ministrijā. (Čiekurkalna 1.līnija 1)

-        19.novembrī  plkst.14.30,   „Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltītais pasākums”,  Sociālajā centrā „Ķengarags”, (Aglonas iela 14)

-        20. novembrī  plkst.14.30,  Koncerts „Svinot Latvijas 95. gadadienu”  Sociālajā dienas centrs „Kastanis” (Lomonosova iela 1/19)

-        23. novembrī plkst.14.00,   Valsts svētku sarīkojums „Tev mana sirds un talants, Latvija”,  Ķengaraga filiālbibliotēkā (Maskavas iela 271a)

Svētku nedēļā skolā  notiks arī jaunās profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla” audzēkņu pirmo darbu izstāde  „Nāk rudens apgleznot Latviju…” un vēlējumu akcija „95 vēlējumi Latvijai”.