Skola nosvin 30 gadu jubileju!
31.10.2022

26.oktobra vakarā Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē skolas darbinieki jaukā, skaistā, ģimeniski mīļā atmosfērā nosvinēja skolas 30.jubileju. Pasākumu asprātīgi, sirsnīgi un aizraujoši novadīja Inga Krastiņa, kas bija arī pasākuma režisore! Tajā atskatījāmies gan uz skolas priecīgajiem, gan skumjajiem brīžiem, uz to, kādi esam un kādi vēlamies būt, un ar jaunām cerībām un laba vēlējumiem esam gatavi doties uz priekšu, pretī mūsu 40!

Paldies visiem mūsu sveicējiem, visiem kas bija un priecājās kopā ar mums, gan klātienē, gan domās! Paldies visiem, kas palīdzēja noorganizēt, izdekorēt, atvest, aizvest un vienkārši būt kopā un ar mums!

Daudz Laimes Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola!!!

Bildes no pasākuma apskatāmas šeit!