Skolas kolektīva darbinieki dodas uz Tartu.
17.03.2023

Pavasara brīvlaikā LPMMS kolektīvs devās pedagogu radošās kapacitātes veicināšanas, pieredzes apmaiņas un darbinieku kolektīva saliedēšanas pasākumā uz Tartu, Igaunijā. Sadarbībā ar Heino Elleri Tartu Mūzikas skolu, tika īstenota pedagogu tālākizglītības programma “Daudzveidīgu mācību metožu un paņēmienu izmantošana publiska priekšnesuma sagatavošanas procesā”, diskutējot par kopīgo un atšķirīgo Igaunijas un Latvijas profesionālās ievirzes izglītības procesa īstenošanā, kā arī apspriestas turpmākās sadarbības iespējas.

Gida pavadībā un ar neviltotu interesi skolas kolektīvs iepazina arī Igaunijas Nacionālā muzeja (Eesti Rahva Museum) ekspozīcijas, kā arī izbaudīja pavasarīgi saulaino laiku Tartu vecpilsētā.