Skolas sasniegumu gada balva "Mēs Lepojamies!"
31.05.2023

Turpinot skolas aizsākto tradīciju sveikt savus audzēkņus un pedagogus par mācību gada izcilākajiem sasniegumiem tika pasniegtas skolas gada balvas - "Mēs Lepojamies".
      Nominācijā "Gada absolvents mūzikas izglītības programmās" balvu saņēma 6.ģitāras klases audzēknis Jorens Žilinskis par teicamām sekmēm, radošo aktivitāti un sasniegumiem konkursos!

Nominācijā "Gada absolvents mākslas izglītības programmā" balvu saņēma 5.klases audzēkne Lillija Pakalne par teicamām sekmēm, radošo aktivitāti un sasniegumiem konkursos!

Nominācijā "Gada izglītojamais mākslas izglītības programmā" balvu saņēma 4.klases audzēkne Emīlija Saleniece par radošo aktivitāti un sasniegumiem konkursos!

Nominācijā "Gada izglītojamais mūzikas izglītības programmās" balvu par radošiem panākumiem saņēma koklētāju ansambļi "Liepiņa" un "Liepziedi"!

Nominācijā "Gada pedagogs mūzikas izglītības programmās" balvu saņēma koklētāju ansambļu "Liepiņa" un "Liepziedi" vadītājas Andra Rebiņa un Linda Kūla par ieguldījumu izglītojamo sagatavošanā XXVII Vispārējiem Latviešu Dziesmu svētkiem!

Nominācijā "Gada izglītojamā mākslas izglītības programmā pedagogs" balvu saņēma vizuāli plastiskās mākslas pedagoģe Ginta Kristjansone par radošu pedagoģisko darbu!

Nominācijā "Gada pedagogs mākslas izglītības programmā" balvu saņēma vizuāli plastiskās mākslas pedagoģe Gundega Anita Kaņepāja par veiksmīgu radošo un izglītojošo projektu realizāciju!

Sveicam un lepojamies ar laureātiem un novēlam visiem radošu, interesantu un panākumiem bagātu jauno mācību gadu!