Stīgu nodaļas audzēkņi piedalās Stīgu instrumentu spēles audzēkņu valsts konkursa II kārtā
25.01.2023

23. janvārī Emīla Dārziņa mūzikas skolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle - Vijoles (alta, čella, kontrabasa) spēle audzēkņu valsts konkursa II kārta, kur pateicību par dalību saņēma Anna Horošavina, atzinības rakstu - Kristians Jureņa un 3.vietu ieguva Vladislavs Jurjevs, līdz ar ko Vladislavs tieka izvirzīts uz Valsts konkursa finālu!

Apsveicam audzēkņus un pedagogiem par veiksmīgo valsts konkursa otro kārtu un novēlam Vladislavam izdošanos valsts konkursa finālā, kas norisināsies 27.-28. martā.