119561

Izsakām pateicību audzēkņiem un pedagogiem par piedalīšanos festivālā "Ziemassvētku Zvaigznes" (Video)
17.12.2021

Izsakām lielu paldies visiem audzēkņiem un pedagogiem, kas pārstāvēja mūsu skolu Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu festivālā "Ziemassvētku zvaigznes"!

Paldies mākslas nodaļas audzēkņiem un pedagogiem:
ALISIJAI VEĻESEVIČAI, EMĪLIJAI SALENIECEI, EVELĪNAI BRIEDEI, PAULAI KAINAIDZEI, ALBERTAM SALODOVŅIKAM, ALISEI GAVRILOVAI, ANNIJAI VĪTOLIŅAI, ANGELINAI KOROĻOVAI, GUSTAVAM GRABOVSKIM, EVELĪNAI GRABOVSKAI, AMINAI MEHMUDAI, VIOLAI VASIĻEVSKAI, LILLIJAI PAKALNEI, ELĪNAI RAGELEI, VIKTORIJAI VISOCKAI, GERMANAM FANDAĻUKAM, PATRĪCIJAI RIEKSTIŅAI, AMANDAI ALEKSANDROVAI, AURĒLIJAI KRASTIŅAI, IVO PLUŠAM un RENATAI VOLKOVAI, pedagogiem ZANEI TUČAI, ELZAI TIMMERMANEI un ILZEI MEDNEI.

Paldies mūzikas nodaļas audzēkņiem un pedagogiem:
NIKAI MANDŽGALADZEI un ped. VIZMAI LAURAI AGLONIETEI,
JĀNIM ĻVOVAM un ped. DACEI BIČKOVSKAI,
LUĪZEI BĒRZIŅAI un ped. LINDAI KŪLAI,
MARIJAI ALEKSAI MUIŽZEMNIECEI un ped. VIOLETAI KARPOVAI,
ANDREJAM ZABLOVSKIM un ped. ŽANNAI ĻITVINAI.

Audzēkņu mākslas darbu izstāde apskatāma līdz pat 30.janvārim Ziemeļblāzmas pilī, Ziemeļblāzmas ielā 36, katru dienu no plkst. 09:00 līdz 20:00.

Savukārt audzēkņu koncerts būs noklausāms tiešsaistē RD IKSD Youtube vietnē no 20.decembra.

Lai priecīgi svētki!