Prūšu iela 13B,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv
 
 

AKTUALITĀTES

53902

30. aprīlī notiks Mākslas dienas Ķengaragā!
20.04.2015


 

Ķengaragā notiks Mākslas dienas

        30.aprīlī Ķengaragā notiks Mākslas dienas, tās jau otro gadu rīko Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola (LPMMS).   Mākslas dienu sauklis šogad ir „ Mosties pavasarim!”

       Mākslas dienu pasākums sāksies plkst.15.00 (Prūšu ielā 13a), kad  tiks atklāta Daugavpils mākslinieces Olgas Gžibovskas darbu izstāde, ar kuru tiek turpināta Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas tradīcija- popularizēt Rīgā Latgales māksliniekus. Atklās arī  mākslinieces Maijas Brences grāmatu ilustrāciju izstādi, kā arī Latgales  priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu  izstādi, pasākumā piedalīsies aktieri Alda Krastiņa un Ivars Brakovskis.

Tā kā Mākslas dienu sauklis ir „ Mosties pavasarim!”, tad ar dažādu kukaiņu bagātību pavasarī palīdzēs iepazīties Latvijas Universitātes bioloģijas fakultātes profesora Voldemāra Spunģa fotogrāfijas.  Savukārt ar  izstādi  „Daba mostas”,  viesosies  Ādažu mākslas un mūzikas skolas 4.kursa audzēkņi. Gan mazi gan lieli „Mākslas dienu Ķengaragā” dalībnieki aicināti piedalīties  radošajās darbnīcās - zīmēt, veidot, aplicēt, filcēt u.c.   Mākslas dienas noskaņu muzikāli kuplinās skolas mūzikas nodaļas audzēkņu koncerts, kurā uzstāsies arī stepa dejotājs Māris Pūris ar  saviem audzēkņiem no LPMMS un „Top Tap Company”.   Savukārt par draudzīgām cenām SIA Kalifeks piedāvās preces māksliniekiem.

Visi laipni aicināti iesaistīties radošajās aktivitātēs, „mosties pavasarim”, līdzdarboties, baudīt sauli, krāsas un skaņas, un iedzīvināt jauno  pavasara tradīciju „ Mākslas dienas Ķengaragā”.
      Atpakaļ