Prūšu iela 13B,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv
 
 

AKTUALITĀTES

112160

Nika Mandžgaladze iegūst 3.vietu starptautiskajā jauno ģitāristu konkursā "Kur tad tu nu biji 2020"
20.05.2020


      Noslēdzies Andra Grīnberga starptautiskais jauno ģitāristu konkurss "Kur tad tu nu biji 2020". Lai konkurss varētu norisināties, konkursa organizatori nolēma to rīkot attālināti, tā sniedzot iespēju jaunajiem mūziķiem startēt konkursā neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī un pasaulē! Dalībniekiem bija jāiesūta sagatavotās programmas ieraksts un starptautiskā žūrija no apmēram 50 dalībniekiem izvēlējās visspilgtākos mūziķus. Lepojamies, jo 3.VIETU konkursā ieguva NIKA MANDŽGALADZE (ped.Vizma Laura Agloniete). Mūsu skolu konkursā godpilni pārstāvēja arī Emīls Dakulis (ped. Jūnijs Vilsons) un Jorens Žilinskis (ped.V.L.Agloniete). 

      Izsakam lielu paldies audzēkņiem, kuri nenobijās startēt konkursā, kā arī pedagogiem, kas prata sagatavot un motivēt audzēkņus!

 
      Atpakaļ