131966

Radošā pēcpusdiena "Ceļojums mākslu pasaulē"!
26.04.2024

Aicinām bērnus, jauniešus, ģimenes un visus interesentus sestdien, 11.maijā uz kopīgu, radošu pēcpusdienu "Ceļojumu mākslu pasaulē", kur apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās darbnīcās un aktivitātēs. Kopā ar jums darbosies skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas pedagogi, un jums būs iespēja radoši izpausties dažādu kultūrvēstures laikaposmu mākslas žanros. Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē un iegūt patīkamas balvas jaunām radošām izpausmēm! Pēc pasākuma, plkst. 15.00 turpat skolas Lielajā zālē aicinām baudīt pianista Aleksandra Markova solokoncertu.
      Tātad, tiekamies 11.maijā plkst. 12.00 Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas pagalmā!