Skolas vispārējo klavieru konkurss "Es spēlēju tā" noslēdzies.
15.04.2024

Pirmo reizi skolas vēsturē notika skolas iekšējais konkurss “Es spēlēju tā”, kurā audzēkņi demonstrēja savu prasmi vispārējo klavieru spēlē. Līdzās vērtīgai uzstāšanās pieredzei visi dalībnieki arī  klausījās un vērtēja viens otra sniegumu. Piecas dienas skolā valdīja gan svētku noskaņa – jo konkursa dalībnieki uzstājās katrs savā klašu grupā, gan arī uztraukums – jo vēlme demonstrēt labāko priekšnesumu radīja veselīgu konkurenci. Žūrijas komisijā darbojās visi vispārējo klavieru pedagogi – kuriem pienākas arī pateicība par audzēkņu sagatavošanu un izglītošanu. Rezultātā katrs audzēknis ieguva Zelta, Sudraba vai Bronzas Diplomu.