Svētku koncerts 18.novembrī "Neatkarība. Brīvība. Dziesma"

Svinēsim neatkarību! ✨ 🇱🇻
      Sestdien, 18. novembrī, plkst. 16.00 Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas zālē koncertā "Neatkarība. Brīvība. Dziesma" uzstāsies sieviešu koris "Ausma", vīru kamerkoris "Frachori", jauniešu koris "Mūza" un jauktais koris "Sonore", kas izpildīs latviešu tautas dziesmas un latviešu komponistu oriģināldarbus. Koncertu vadīs Salvis Sprūžs.
      Koncerta programmā izskanēs gan latviešu komponistu Jāzepa Vītola, Selgas Mences darbi, gan dzejnieka Ojāra Vācieša dzeja, atzīmējot komponistu un dzejnieka nozīmīgās dzimšanas dienas.
      Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 6. novembra izņemami Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā pie dežuranta.
      Koncertu rīko Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde” sadarbībā ar Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolu.

Pasākumā iespējama filmēšana un fotografēšana.