Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Latgales priekšpilsētas mūzika un mākslas skola,
Prūšu iela 13B, Rīga,
LV-1057

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv,
Latvija

AKTUALITĀTES

131613

VAKANCE - aicinam darbā kvalificētu strādnieku!
19.03.2024

      Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola aicina darbā kvalificētu strādnieku

Galvenie amata pienākumi:

Veikt saimnieciskus darbus iestādē un iestādes teritorijā:

  Ārējā un iekšējā apgaismojuma uzraudzība un apkalpošana.

  Inventāra, iekārtu un telpu (t.sk.mēbeļu, durvju, logu, grīdu u.c.) tehniskā stāvokļa apsekošana un to sīkie remonta darbi.

  Inventāra, iekārtu un materiālu pārvietošana (iekraušana, izkraušana, pārvietošana, mēbeļu montāža un demontāža, sīkie remontdarbi).

  Sīkie santehniskie darbi.

Prasības pretendentiem:

ü  Vidējā izglītība (vēlams-tehniskā).

ü  Teicamas valsts valodas zināšanas.

ü  Praktiskā darba pieredze.

ü  Tehniska pieeja darbam, precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu.

ü  Spēja strādāt fizisku darbu.

Piedāvājam:

   Stabilu un pastāvīgu darbu.

   Atalgojumu 700,- EUR (bruto) mēnesī.

   Vēlamas B kategorijas autovadītāja tiesības.

   Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Sīkāka informācija pa tel. 67474201

Pieteikuma vēstuli un CV nosūtīt elektroniski līdz 01.04.2024. Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolai uz e-pastu lpmums@riga.lv.

 Vakance - stradnieks.doc