Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Latgales priekšpilsētas mūzika un mākslas skola,
Prūšu iela 13B, Rīga,
LV-1057

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv,
Latvija
 
 

AKTUALITĀTES

127252

Izskanējis konkurss "Mūsdienu klasika"
04.12.2022


      2.decembrī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā norosinājās VI Starptautiskais jauno pianistu konkurss "Mūsdienu Klasika", kas pulcēja mūzikas skolas audzēkņus 3 dažādās vecuma grupās. Konkurusu žūrēja koncertpianiste Agnese Egliņa, Emīla Dārziņa mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītājs Rūdolfs Vanks un populārais Ukrainas koncertpianists Arturs Ņikuļins. 
      A grupā 1.vietu ieguva, Harijs Zobens-Zālitis no PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas, pedagoģe Kristīne Šmite, 2.vietu un 3.vietu ieguva Pāvila Jurjāna mūzikas skolas audzēknes, attiecīgi - Amanda Ozola, pedagoģe Ingrīda Reinholde, un Evelīna Komolova, pedagoģe Olga Artamonova. Atzinības rakstu par labāko latviešu mūzikas izpildījumu saņēma Nīcas Mūzikas skolas audzēknis Pham Vinh Thanh Nguyen, pedagoģe Dina Sleže. 
      B grupā augstākās divas vietas šoreiz neieguva neviens no dalībniekiem, bet 3.vietu sasniedza Anqi Wu no Ādažu novada Mākslu skolas, pedagoģe Ruta Cīrule, bet atzinības rakstu par labāko latviešu mūzikas izpildījumu saņēma Juglas mūzikas skolas audzēkne Kamila Alieva, pedagoģe Larisa Zake.
      Vecākajā, jeb C grupā 1. vietu ieguva Laura Barkovska no Limbažu mūzikas un mākslas skolas, pedagoģe Anete Sidorova, 2.vietu ieguva PIC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkne Frīda Odrija Moroza, pedagoģe Ilze Treija, bet 3.vietu ieguva Reinis Grundulis no Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas, pedagoģe Zanda Grīnberga - Grundule. Atzinības rakstus par labāko latviešu mūzikas inpildījumu saņēma gan Laura Barkovska, gan Frīda Odrija Moroza.

      Konkursa rezultāti šeit ---> Mūsdienu_Klasika_2022_kopvērtējums

      Savukārt sestdien, 3.decembrī norisinājās Agneses Egliņas lekcija un meistarklases pedagogiem, aks bija interesantas ne tikai sanākušajiem interesentiem, bet arī bērniem, kas piedalījās meistarklesēs. 

      Mēs sakām LIELU Paldiess visiem dalībniekiem, viņu pedagogiem par dalību konkursā, kā arī ceram uz tikšanos nākošajā reizē!

      

 

 

 

      Atpakaļ